Оголошення

Оголошення Стажування Гранти та проєкти


Відкрито унікальний освітній простір для здобувачів та викладачів – «Інклюзивний ART-HUB»

Шановні сковородинівці!

За сприяння Українського культурного фонду в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відкрито унікальний освітній простір для здобувачів та викладачів – «Інклюзивний ART-HUB»! 

Якщо ви думаєте, що не вмієте малювати, грати на музичних інструментах, хочете спробувати себе в пісочній анімації або досі не знаєте, що таке HandeMade, тоді ми радо запрошуємо вас до нашого арт-простору за адресою: вул. Чернишевського, 60, к.20! 


УНІВЕРСИТЕТСЬКІ ЛІТНІ КУРСИ В НІМЕЧЧИНІ
Бажаєте покращити та поглибити свої знання з німецької мови? Тоді Ви опинилися у потрібному місці. Реєструйся на наш інформаційний захід та дізнайся більше про літні курси вищої школи у Німеччині.

Загальні відомості:

 • цей захід є презентацією програми онлайн. Ви отримаєте Zoom посилання на поштову скриньку після реєстрації.

25 жовтня з 20:00 до 21:00 на платформі Зум (за реєстрацією).
Посилання для реєстрації на онлайн презентацію

Про що говоритимемо:

 • Що таке літні курси вищої школи?
 • На якому веб-сайті можна знайти курс саме для тебе?
 • Хто може подавати заявку на курси?
 • Як саме подається заявка на курси?
 • Які є можливості фінансування проходження курсів? 

Дедлайн подачі заявок на літні курси 1 грудня 2021 року.


Вітаємо професорсько-викладацький колектив та здобувачів ХНПУ імені Г.С. Сковороди!

Ще дві освітньо-наукові програми –« Освітні, педагогічні науки» та «Професійна освіта» - успішно пройшли акредитацію. Бажаємо всім натхнення, нових перемог, вчасних захистів дисертацій!


Круглий стіл на тему «Українські друкарні та стародруки»

7 жовтня  2021 року о 12.00 в залі засідань ХНПУ імені Г. С. Сковороди відбудеться круглий стіл на тему «Українські друкарні та стародруки» із стейкхолдерами п. Ларисою Гобельовскою директором  типографії «Мадрид», директором видавництва «Синтекс» п. Оленою Рудницькою,  директором наукової бібліотеки ХНПУ імені Г. С. Сковороди п. Оленої Коробкіною, працівниками Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка.

Запрошуємо всіх охочих прийняти участь у обговоренні.


Увага!

Всі заняття аспірантів усіх років навчання у жовтні будуть проводитись онлайн!


КРОС-ФОРУМ «ЄВРОПУ ЄДНАЄ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ»
Шановні колеги!
4-8 жовтня 2021 року
в режимі онлайн відео конференції відбудеться
в межах програми Президента України
«ЗДОРОВА Україна»
на базі Харківського національного педагогічного університету
імені Г.С. Сковороди

Щаслива країна з високим рівнем життя  можлива лише за умови покращення здоров’я молоді. На сьогодні нагальною є потреба піклуватися про себе та своє здоров'я особливо в період  пандемії коронавірусу. Людство відчуло на собі, що здоров’я є дуже великою цінністю, без якої неможливо рухатися вперед. І саме Президент України  найвищим пріоритетом життя кожного українця  поставив здоров’я, яке потрібно для щасливого життя нації.

Під час Крос-форуму планується обмін досвідом і обговорення шляхів використання ресурсів освітнього простору у процесі впровадження програми Президента України «Здорова Україна»

За результатами Крос-форуму буде опубліковано збірник матеріалів тез


ОГОЛОШЕННЯ

30 вересня об 13:00
На Валентинівській, 2
в актовій залі
відбудеться засідання вченої ради університету

Порядок денний:

1. Інформація про «Принципи та стандарти дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти»  (кандидат юридичних наук, доцент кафедри  цивільно-правових дисциплін і трудового права імені проф. О.І. Процевського  Д.О. Новіков)
2. Про затвердження «Концепції виховної роботи ХНПУ ім. Г.С. Сковороди (2021-2025 рр.)» (проректор з навчально-виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Н.О. Борисенко)
3. Про затвердження «Комплексної програми збереження здоров’я студентів у ХНПУ імені Г.С. Сковороди» (доктор наук з фізичної культури і спорту, професор, завідувачка кафедрою олімпійського і професійного спорту та спортивних ігор Ж.Л. Козіна)
4. Про структурні зміни в університеті (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України  Ю.Д. Бойчук)
5. Про затвердження положень (ректор, доктор педагогічних наук, професор,член – кореспондент НАПН України  Ю.Д. Бойчук)
6. Про затвердження наукових шкіл в університеті (доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті О.М. Іонова)
7. Про академічну відпустку (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності,  доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
8. Про зміну наукових керівників (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
9. Про відрахування з аспірантури (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності,  доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
10. Про визначення кафедр та призначення рецензентів для проведення попередніх експертиз дисертаційних робіт (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко)
11. Про рекомендацію до друку (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко)

Рада молодих учених при МОН України запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському (національному) конкурсі наукових та навчальних видань «ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ».

Конкурс є відкритим для всіх авторів (авторських колективів), що є громадянами України, наукові та навчальні видання яких відповідають критеріям відбору зазначеним в Положенні.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

 • соціо-гуманітарні та економічні науки;
 • інженерно-технологічні науки;
 • агробіологічні науки та ветеринарні науки;
 • електронне видання.

Графік проведення:

15.09 – 14.11.2021 – прийом матеріалів на конкурс;
15.11 – 30.11.2021 – визначення відповідності поданих матеріалів;
15.12.2021 – змістова оцінка конкурсних робіт та оголошення переможців.

Деталі за посиланням http://ysc.in.ua/proiekty/


Увага!

20.09.2021 року о 15.00 відбудеться посвята в аспіранти вступників 2021/2022 навчального року всіх спеціальностей та форм навчання за адресою: вул. Валентинівська 2, Актова зала. Запрошуємо першокурсників на свято!

Вітаємо аспірантів 1-го курсу зі вступом до аспірантури! Бажаємо наснаги та своєчасного захисту дисертацій!

Заняття на всіх курсах всіх спеціальностей аспірантури розпочнеться з 1-го жовтня 2021 року. Розклад буде розміщено на сайті.


Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у офлайн-онлайн засіданні Круглого столу для молодих дослідників на тему: «Лесь Курбас: театрально-мистецькі та історико-політичні горизонти», який відбудеться 3 листопада 2021 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди


14 вересня 2021 року відбудеться загальноуніверситетській семінар, присвячений популяризації академічної доброчесності на тему: «Академічна доброчесність в університеті і вся правда про НЛО». Спікери: голова Групи сприяння академічній доброчесності Денис Новіков, директор Наукової бібліотеки Олена Геннадіївна Коробкіна, голова Ради молодих учених Ольга Іванівна Башкір.

https://us04web.zoom.us/j/79053002897?pwd=TzNMbXpvclprRFVBM3paVy9JR3NTUT09


Рейтинг аспірантів-вступників 2021/2022 н.р.


Наші реквізити для оплати за навчання:

61002, м. Харків, вул. Алчевських, 29
Харківський національний педагогічний університет
імені Г.С. Сковороди
р/р UA388201720313201002201003639 ДКСУ
МФО 820172
ЄДРПОУ 02125585

ОГОЛОШЕННЯ

30  серпня об 12:00
На Валентинівській, 2
в актовій залі
відбудеться засідання вченої ради університету

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про обрання голови вченої ради (проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічних і правових питань Р.І. Шабанов)
2. Представлення до вченого звання (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко)
3. Про затвердження «Програми реалізації концепції педагогічної освіти в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди» (в.о. завідувача кафедри освітології та інноваційної педагогіки, доктор педагогічних наук, доцент А.В. Боярська-Хоменко)
4. Про затвердження програми «Здоров’я студента» (доктор наук з фізичної культури і спорту, професор, завідувачка кафедри олімпійського і професійного спорту та спортивних ігор Ж.Л. Козіна)
5. Про затвердження положень (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України  Ю.Д. Бойчук)
6. Про структурні зміни в університеті (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент НАПН України  Ю.Д. Бойчук)
7. Про створення робочої групи з ушанування пам’яті академіка І.Ф.Прокопенка (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності,  доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
8. Про оновлення робочої групи з відзначення 300-річчя  Г.С. Сковороди (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
9. Про затвердження плану набору до вступу до аспірантури на 2021/2022 н.р. (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
10. Про зарахування до докторантури (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
11. Про надання академічної відпустки аспіранту (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
12. Про затвердження наукових шкіл в університеті (доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті О.М. Іонова)
13. Про зміну наукових керівників (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко)
14. Про затвердження другого наукового керівника здобувачам третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко)
15. Про видачу дипломів докторів філософії  (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).
16. Про призначення попередньої експертизи дисертації здобувачам наукового ступеня доктора філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).              
17. Про утворення разових рад  для проведення захистів  дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).

ІІІ Осіння школа Сковородинівської академії молодих учених

Інформаційний лист

Договір про реалізацію гранту культурно-мистецького проєкту «Інклюзивний ART-НUB»

Викладачі та адміністрація Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди постійно працюють над пошуком нових методик соціалізації молоді з інвалідністю, удосконаленням вже існуючих інклюзивних технологій. З цією метою між Українським культурним фондом та Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди укладено договір про реалізацію гранту культурно-мистецького проєкту «Інклюзивний ART-НUB».

Інноваційний проєкт вирішує проблему соціалізації студентів з інвалідністю креативним способом – через мистецтво та спільну творчу діяльність. Він покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, формувати повагу до їхніх прав та потреб, стверджувати інклюзію як базову цінність для суспільного розвитку.

Упродовж чотирьох місяців команда реалізації проєкту (Анна Боярська-Хоменко, Ольга Башкір, Тетяна Собченко, Яна Чеботова, Наталя Смолянюк, Олена Казачінер, Василь Жуков, Юлія Клименко) працюватиме над розробкою дизайну освітнього простору, його обладнанням, підготовкою до відкриття та проведення низки заходів (майстер-класи, презентації, виставки тощо) у межах договору про надання гранту.


Увага!

Шановні сковородинівські молоді вчені!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти та науки України оголошує щорічний конкурс «Молодий вчений року». Прийом заявок на участь триває до 1 вересня 2021 року.

Мета конкурсу – відзначити визначні та значимі досягнення молодих українських учених у різних галузях знань.

Вимоги до конкурсу

У конкурсі можуть брати участь українські вчені, інженери, дослідники та новатори з усього світу. Участь у конкурсі можуть брати номінанти віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або номінанти віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук. У конкурсі можуть брати участь усі вікові групи, зокрема досвідчені науковці, інженери, дослідники та раціоналізатори, а також студенти, які займаються науковою діяльністю, аспіранти, молоді вчені та інші особи без ступеня.

Прийом документів відбувається на офіційному сайті конкурсу.

Конкурс містить 100 різних номінацій: 

 • 31 номінація стосується популяризації науки;
 • 50 номінацій присвячено галузям знань;
 • 12 – номінації Національної академії наук України;
 • 7 – Малої академії наук.

Номінант конкурсу отримає: статус номінанта, свідоцтво про участь у конкурсі та участь в урочистій церемонії.

Лауреат конкурсу отримає: особисту промоцію лауреата, свідоцтво лауреата, статуетку лауреата «Молодий вчений року».


Увага!

2 червня о 10:00
на Алчевських, 29
в залі засідань

Відбудеться засідання вченої ради університету

Порядок денний:

1. Про внесення змін до «Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Харківського національного педагогічного університету імені
Г.С. Сковороди у 2021 році (зі змінами) (відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Гуцан Т.Г.)
2. Про присвоєння звання «Почесний доктор» голові наукого педагогічного товариства «Польща- Україна», іноземному члену НАПН України Франтішеку Шльосеку (ректор, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Ю.Д. Бойчук).
3. Про затвердження лімітів стипендій на 1 семестр 2021/2022 н.р. (проректор з навчально-наукової роботи,  кандидат філологічних наук, доцент
В.А. Борисов).
4. Про утворення разової ради для проведення захисту  дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).
5. Про визначення кафедри та призначення рецензентів для проведення попередньої експертизи дисертаційної роботи (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).
6. Про рекомендацію до друку (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).

Увага!

У зв’язку з тим, що з 1.05.2021 р. до 09.05.2021 р. у аспірантів 1, 2, 3 років навчання канікули, заняття за розкладом закінчуються на тиждень пізніше:

1 р.н. – 12.05.2021 р.
2 р.н. – 31.05.2021 р.
3 р.н. – 03.06.2021 р.

Онлайн лекторіум «Правопросвітництво»

Рада молодих учених ХНПУ імені Г. С. Сковороди долучається до лекторіуму від Ради молодих учених НЮУ імені Ярослава Мудрого

 З 19 по 25 травня Рада молодих учених Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Рада молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації за партнерства з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України проводить онлайн лекторіум «Правопросвітництво».

Програма заходу

 Метою заходу є підвищення правової культури та сприяння формуванню громадянського суспільства в Україні. Основними завданнями є формування уявлення слухачів вищої освіти про організацію державної влади та місцевого самоврядування в Україні; ознайомлення з важливістю функціонування демократичних інститутів, зокрема, інституту виборів; сприяння захисту від будь-яких проявів булінгу та домашнього насильства; ознайомлення слухачів із поняттям та шляхами врегулювання конфлікту інтересів.

Цільовою аудиторією є здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти та інші зацікавлені учасники.

Спікери лекторіуму:

1) Чиркін Антон Сергійович, кандидат юридичних наук, доцент, асистент кафедри державного будівництва
Тематика: «Загальні засади місцевого самоврядування в Україні»
2) Кулик Катерина Дмитрівна, кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права
Тематика: «Конфлікт інтересів: запобігання та врегулювання», «Булінг: протидія та запобігання»
3) Сметаніна Наталія Володимирівна, кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права
Тематика: «Запобігання домашньому насильству»
4) Романюк Павло Віталійович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права України
Тематика: «Важливість вибору у демократичному суспільстві»
5) Муртіщева Аліна Олександрівна, кандидат юридичних наук, асистент кафедри державного будівництва

Запрошуємо на науковий захід!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України 18 травня проводить захід з нагоди Дня науки в Україні «Ніч молодіжної науки – 2021»!

Зустріч триватиме з 17.00 до 21.50 онлайн через Facebook Live!
45 молодих учених з різних регіонів України презентують свої наукові досягнення та здобутки! Аспірант кафедри української мови Ярослав Скидан буде представляти Раду молодих учених ХНПУ імені Г.С. Сковороди. 

Програма

Долучаємось:

https://padlet.com/yaroslavzigzag/2y925af8hed860c9


 

Educators are key to quality adult learning and education. Yet, a shortage of professional adult educators in many countries around the world still hinders progress towards the provision of lifelong learning opportunities and hence the work towards achieving Sustainable Development Goal 4.

That is why, on 26 May 2021, the German Institute for Adult Education (DIE), DVV International, the International Council for Adult Education (ICAE) and the UNESCO Institute for Lifelong Learning (UIL) will launch a reference framework for the training of adult educators: Curriculum globALE.

The meeting will provide an opportunity to learn more about the content, structure and implementation modalities of Curriculum globALE. Learners, educators and representatives of education ministries will share their experiences of working with the pilot version of Curriculum globALE to the benefit of adult learning and education worldwide.

We cordially invite you to attend at the event on 26 May 2021, 13:00 to 14:30h (CET), in order to learn more about how to implement this unique reference framework for the training of adult educators.

Further information

Event language: English

Увага!

Відбудеться засідання вченої ради університету

17 травня  о 12:30
на Валентинівській, 2
в актовій залі

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Представлення до вчених звань (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).
2. Інформація до 100-річчя з дня народження доктора медичних наук, професора Я.Р. Синельникова  «Закоханий в анатомію» (доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедрою анатомії і фізіології людини імені Я.Р. Синельникова І.А. Іонов)
3. Про створення Музею історії науки «FMF OPEN SPACЕ» на  фізико-математичному факультеті (декан фізико-математичного факультету, доктор педагогічних наук, професор, Н.О. Пономарьова ).
4. Про зміну наукового консультанта та зміну наукових керівників (проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, доктор філософських наук, професор С.В. Бережна)
5. Звіт докторантки університету кандидата філологічних наук О.В. Муслієнко (перевіряюча: доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри зарубіжної літератури і слов’янських мов О.А. Скоробогатова)
6. Про відрахування з аспірантури (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).
7. Про видачу дипломів докторів філософії  (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).
8. Про визначення кафедр та призначення рецензентів для проведення попередніх експертиз дисертаційних робіт (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).
9. Про затвердження тем дисертаційних досліджень (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).
10. Про рекомендацію до друку (учений секретар університету, кандидат філологічних  наук, професор Т.І.Тищенко).

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги! 

Запрошуємо вас прийняти участь у лекції, яку прочитає професор Ігор Христофоров. Ігор Христофоров є професором Принстонського університету на кафедрі історії. Темою доповіді є: "Російська Імперія та реформи 1860."

 
 
 

 

ОГОЛОШЕННЯ

14 травня 2021 року (п'ятниця), о 15.00, в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбудеться публічна лекція Д-ра Войцеха Сєгєня, ад’юнкта Інституту педагогіки, Факультету суспільних наук Гданьського університету. Тема лекції: "Проблема мілітаризації дитинства". 

Ми живемо у повоєнний час, після завершення Другої світової війни. Водночас в центрі Європи тривають воєнні конфлікти. Складовим елементом війни стають діти як топос, що використовується у війні. Мілітаризація дитинства і буде темою цієї лекції.

З огляду на епідеміологічну ситуацію лекція проводиметься в режимі онлайн, на платформі Zoom.

Підключитись др конференції Zoom:
Ідентифікатор конференції: 831 5506 2120
Код доступу: 833501

Радо запрошуємо викладачів, науковців, студентів і всіх інших зацікавлених осіб.

W dniu 14 maja 2021 r. (piątek) o godzinie 15.00 w murach Charkowskiego Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego imienia Hryhorija Skoworody odbędzi się wykład publiczny Dr Wojciecha Siegienia, adjunkta w Instytucie Pedagogiki, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Gdański. Temat wykładu: “Problem militaryzacji dzieciństwa”. 

Żyjemy w czasie powojennym, po zakończeniu II wojny światowej. Jednocześnie w centrum Europy mają miejsce konflikty wojenne. Elementem wojny stają się dzieci, jako topos, wykorzystywany w wojnie. Militaryzacja dzieciństwa będzie tematem tego wykładu.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną wykład będzie prowadzony online, na platformie Zoom.

Serdecznie zapraszamy wykładowców, naukowców, studentów i wszystkich innych osób zainteresowanych. 

 


Вийшов черговий випуск журналу: Health, sport, rehabilitation 

Вийшов черговий випуск (перший номер у 2021 році) журналу "Health, sport, rehabilitation" (категорія Б по всіх педагогічних спеціальностей і з фізичного виховання, включений в бази DOAJ, ERIH + і багато інших)

У цьому номері: статті авторів з Іраку, Індонезії, Сербії, України та інших країн з різних оригінальними методиками у фізичному вихованні і спорті: про плиометрическом тренуванні в воді для юних футболістів, про фактори стрибучості в волейболі, про видеопособий для суддів в баскетболі, про інтегральному розвитку точності, про аквафітнесе для жінок, про розвиток статичної та динамічної сили із застосуванням степ-платформи.

Всім авторам спасибі за вибір нашого журналу!

Зміст випуску:

ORIGINAL ARTICLES. PHYSICAL EDUCATION

T.M. Kravchuk, J.V. Golenkova, O.O Slastina, A.V. Komar, A.K. Sierykh (Author)
V.M. Miroshnichenko, O. Yu. Brezdeniuk, V.V. Holovkina, O.I. Romanenko, I.S. Chekhivska (Author)

ORIGINAL ARTICLES. SPORT

O.G. Kanishchev, Zh.L. Kozina, V.M. Grynyova, V.V. Masych (Author)
I.M. Sobko, Y.І. Chucha, I.A. Podmaryova, O.P. Nagovitsyna, I.М. Zhuravlova (Author)
Andri Asrul Setiyawan, Sapta Kunta Purnama (Author)
Shimal Hama Chomani, Abdulla Majeed Dzai, Karzan Karim Khoshnaw, Marko Joksimovic, Ana Lilic, Arazw Mahmood (Author)

Аспірантка зі спеціальності «011-Освітні, педагогічні науки» Штефан Марина Владиславівна увійшла до складу Вченого комітету 15-ї міжнародної конференції «Суспільство. Інтеграція. Освіта. Конференція пройде 28-29 травня 2021 року в Резекненському технологічної академії, Резекне, Латвія.


ОГОЛОШЕННЯ

Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди запрошують науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти доєднатися до науково-практичного вебінару "АНДРАГОГІЧНИЙ ПІДХІД У ПЕДАГОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

10 квітня 2021 р.
11.00 – 14.30

Підключення:

Ідентифікатор конференції: 816 7091 7574

Детальніше


ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо 8 квітня 2021 року о 15.00 год. усіх гарантів освітніх та освітньо-наукових програм, завідувачів кафедр, стейкхолдерів, представників груп забезпечення та здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти взяти участь у вебінарі на тему «Досвід впровадження інституційної моделі управління якістю підготовки  майбутнього  фахівця в педагогічному університеті»

Спікери:

 • Пежинська Ольга Михайлівна − очільниця відділу ліцензування та акредитації Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
 • Бойко Марія Миколаївна − к.п.н, доцент кафедри педагогіки і методики початкової освіти, голова комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Вебінар відбудеться на платформі «Zoom» за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 870 8153 0240
Код доступу: 535844

ОГОЛОШЕННЯ

Сумський національний аграрний універистет, Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики та громадська організація "Інноваційний університет" запрошують усіх бажаючих взяти участь у on-line зустрічі присвяченій особливості акредитації освітньо-наукових програм (PhD).

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM

Time: Apr 2, 2021 10:00 AM Kyiv

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84408124610...
Meeting ID: 844 0812 4610
Passcode: 9225

Time: Apr 3, 2021 10:00 AM Kyiv

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/87911396918...
Meeting ID: 879 1139 6918
Passcode: 9225

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні аспіранти!

Пропонуємо Вам долучитися до проходження дистанційного курс  «Академічна доброчесність в університеті».

Подробиці за посиланням: https://vumonline.ua/course/academic-integrity-at-the-university/


ОГОЛОШЕННЯ

До уваги бакалаврів, магістрів та аспірантів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди!

Рада молодих учених ХНПУ імені Г.С. Сковороди оголошує конкурс есе «Моя академічна доброчесність» серед здобувачів освіти всіх рівнів університету.

До конкурсного журі входять голова РМУ О.І. Башкір, члени РМУ Т.В. Бондар, І.А. Проскурін, Я.А. Скидан, К.О. Макітренко, директор Наукової бібліотеки О.Г. Коробкіна та к.юр.н., доцент кафедри цивільно-правових дисциплін і трудового права імені проф. О.І. Процевського Д.О. Новіков. Оргкомітет просить надсилати конкурсні есе до 26 квітня 2021 року на адресу: esseantiplagiat@gmail.com 

Детальну інформацію про конкурс та умови його проведення можна знайти під QR-кодом.

Переможці будуть оголошені в День науки в Україні 15 травня.


Шановні молоді вчені, долучаємося до:

Щорічний конкурс на здобуття Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим вченим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок 01.04.2021 р.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок і стверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі. На здобуття премії можуть висуватись наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше, ніж за рік до їх висунення. У конкурсі на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти та інженерно-технічні працівники установ, організацій, підприємств України, Національної академії наук України, галузевих академій наук України та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.
Строк подачі матеріалів з супроводжуючими документами – щорічно до 1 квітня.
Стипендії Президента України для молодих вчених НАН_25.04.2021 р.
Стипендії Президента України для молодих вчених НАН України для найбільш талановитих молодих учених (далі стипендії) призначаються з метою підтримки молодих учених, які здійснюють перспективні наукові дослідження в галузі природничих, технічних, гуманітарних і суспільних наук.
На здобуття стипендій можуть бути висунені наукові співробітники, аспіранти, стажери-дослідники та інженерно-технічні працівники наукових установ, організацій та підприємств НАН України, яким не виповнюється 35 років на час присудження стипендії. Особи, які бажають здобути стипендії, повинні мати опубліковані наукові праці, науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.
Строк подачі матеріалів з супроводжуючими документами – конкурс проводяться двічі на рік – до 25 квітня та до 25 вересня.
Іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук
Дедлайн до 30.04.2021 р.

Увага!

Звіти аспірантів за І семестр 2020/2021 р. будуть проходити на кафедрах з 08.02.2021 р. до 13.02.2021 р.

Заняття аспірантів 1 – 3 років денної та вечірньої форми навчання розпочнуться з 15.02.2021 р., заочної – травень – червень 2021 р.


ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги!

В рамках проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, який упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти, до якого долучився наш Університет, ЗАПРОШУЄМО всіх бажаючих відвідати 16 лютого (вівторок) о 16.00  лекцію радника  проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, почесного президента Міжнародного центру академічної доброчесності Девіда Ретінджера “Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють”. Зустріч відбудеться на платформі зум, мова заходу - англійська з синхронним перекладом на українську.

Більше про подію тут
форма реєстрації для участі тут

Публікація наукової роботи у двадцять другому номері журналу під назвою «Київський науково-педагогічний вісник»

Триває прийом заявок на стипендіальну програму ім. Лейна Кіркланда на 2021–2022 навчальний рік

Польсько-американським фондом свободи та фондом «Лідери змін» оголошено відкритий конкурс на отримання стипендії імені Лейна Кіркланда на 2021–2022 навчальний рік.

Де?    Польща.
Тривалість: повний навчальний рік.
Стипендія:  16200 злотих (виплачуватиметься частинами протягом 9 місяців).

Сфери досліджень:

 • економіка і менеджмент,
 • адміністрація/менеджмент,
 • державне управління,
 • право,
 • суспільні науки,
 • політологія і міжнародні відносини,
 • охорона навколишнього середовища і клімату,
 • сфера безпеки та кібербезпеки,
 • кризовий менеджмент,
 • політика розвитку та гуманітарна допомога.

Програма забезпечує:

 • безкоштовний доступ до університетських занять;
 • допомогу наукового керівника;
 • безкоштовне проживання в Польщі;
 • страховий медичний поліс KL OC у приватній установі;
 • покриття витрат на проїзд;
 • відшкодування візових витрат;
 • можливість покупки навчальних матеріалів та посібників;
 • участь в орієнтаційно-вступній програмі та інтеграційно-тренінгових з’їздах стипендіатів;
 • курси польської мови.

Вимоги до учасника програми:

 1. наявність громадянства та постійне проживання в Україні;
 2. вища освіта;
 3. вік до 40 років;
 4. досвід професійної діяльності (мінімум 2 роки);
 5. принаймні 2 роки перерви після останнього закордонного стажування, яке тривало понад 6 місяців.

Для кандидатів з України навчання відбуватиметься польською мовою.

Реченець: 01 березня 2021.

Заповнення аплікаційної форми: https://kirkland.edu.pl/rekrutacja/

Детальніше: https://monitor-press.com/ua/responsive/8990-27228.html


Засідання РМУ ХНПУ імені Г. С. Сковороди

23 грудня 2020 р. відбулося чергове засідання РМУ ХНПУ імені Г. С. Сковороди в режимі online.

Основними питаннями, винесеними на розгляд РМУ були:

1. Звіт - презентація про роботу ради молодих учених ХНПУ імені Г. С. Сковороди за 2020 рік.
2. Положення про діяльність студентського наукового гуртка.
3. Положення про проведення конкурсу есе серед здобувачів освіти «Моя академічна доброчесність».
4. Грантова діяльність .
5. Проєктна діяльність.
6. Проведення конкурсу есе «Моя академічна доброчесність» для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня (до 25 січня)
7. Участь у конкурсах.
8. Подача на нагородження кращих студентів на грамоту від РМУ при ХОДА.

Також члени РМУ внесли свої пропозиції, щодо роботи у настопному році та обмінялися теплими привітаннями з прийдешніми святами!


Онлайн зустріч з гарантами освітніх програм

16 грудня 2020 року Відділом аспірантури і докторантури за сприянням  Наукової бібліотеки та Центру інноваційної діяльності і трансферу технологій  було організовано онлайн зустріч з гарантами освітніх програм, завідувачами  кафедр, науковими керівниками здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня  вищої освіти. 

Під час зустрічі було представлено доповіді: 

 1. Науково-інформаційний супровід навчальної діяльності та наукових  досліджень здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. (Директор наукової бібліотеки Коробкіна О.Г.) 
 2. Публікаційні можливості для здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти та молодих учених у журналах категорії Б та Web of Science/Scopus.  (Редактор центру інноваційної діяльності і трансферу технологій Кривобокова А.І.) 

Інформація доповідей була корисною для учасників онлайн зустрічі. Після доповідей відбулось жваве обговорення заявлених тем. Учасники зустрічі  отримали відповіді на свої запитання.


Презентація з наради "Підготовка до акредитаційної експертизи освітньо-наукових програм"


Оголошення!

Шановні аспіранти денної форми навчання! У кого є діти до 14 років, можете отримати новорічні подарунки у профкомі університету! З собою мати копію паспорта та свідоцтва про народження дітей.


Увага!

 

Шановні аспіранти 1-2 року заочної форми навчання, заняття розпочнуться з 16.11.20р. дистанційно!

 

Розклад розміщено у відповідному розділі сайту.


Увага!

Аспіранти 3 року всіх форм навчання мають пройти науково-викладацьку практику на відповідних кафедрах у дистанційній формі з 02.11.2020 р. до 12.12.2020 р.

Звертаємо Вашу увагу, що заняття на цей період не проводяться! Заняття відновляться з 16.12.2020 р.

Витяг з наказу від 15.10. 2020 р.  No 36–А Про проходження науково-викладацької практикиCampus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.