Виставка "Незбагненне"

На художньо-графічному факультеті відкрилася виставка "Незбагненне", Володимира Хмельницького члена спілки художників України, доцента кафедри Образотворче мистецтво.

Творчість Володимира Хмельницького відображує складний філософський світ мистця, де поєднуються народні традиції, свята, фольклор, сучасні уявлення про мистецтво. Авторський стиль художника поєднує стилістику експресіонізму та сюжетно-тематичний пантеїзм східних слов’ян у його образотворчій версії. Власна образність трансформуючись крізь народні традиції у його картинах, показує нам роздуми автора про своєрідне сприйняття світу, архаїчний побут, вірування, де слово-образ, його колірний еквівалент утворюють нерозривну єдність, позначену гумором, характерництвом, мудрістю – невід’ємними рисами особливостей національного характеру і душі. На виставці представлено доробок Володимира Хмельницького різних років. До них належать як відомі широкому загалу картини майстра, що стали своєрідними еталонними зразками його творчості, так і нові.

   

Запрошуємо всіх охочих до нашої художньої галереї, пров. Фанінський, 3в

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.