Науково-практична конференція

15 травня 2013 року на економічному факультеті відбулася студентська науково-практична конференція з нагоди відзначення Дня науки, присвячена 70-річчю визволення Харкова та Харківської області від німецько-фашистських загарбників.

Організаційний комітет конференції: Прокопенко І. Ф. – голова організаційного комітету, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України та Росії, ректор Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Андрущенко О. А. – заступник голови організаційного комітету, доктор філологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Члени оргкомітету:

Гузенко Г. М. – кандидат економічних наук, професор кафедри економічної теорії, декан економічного факультету;

Соляр В. В. – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри фінансів та обліку, заступник декана з науково-дослідної роботи;

Позднякова А. С. – студентка 3 курсу економічного факультету, студентський декан.

На конференції обговорювалися актуальні проблеми суспільних та економічних наук. Активну участь у наукових дебатах взяли іноземні студенти, які підготували цікаві та змістовні доповіді. Завершилася конференція відзначення переможців та врученням дипломів і подяк. Всього в конференції взяли участь 17 студентів.

Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції, науковим керівникам, студентам та всім, хто цікавиться наукою!

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.