ІІІ Міжнароднa асамблея міст-партнерів Харкова

Делегація від університету на чолі з ректором акад. І.Ф. Прокопенком взяла участь в роботі ІІІ Міжнародної асамблеї міст-партнерів Харкова, яка відбулася 22 серпня 2018 року готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv».

В асамблеї взяли участь представники 21 делегації з 15 країн світу - Китаю, Кіпру, Грузії, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Італії, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини, Кореї, Туреччини і США. Для міста це дуже важлива подія. Напередодні річниці заснування міста й звільнення від нацизму у Другій світовій війні, в Харкові зібралися представники міст, які мають тісні взаємини з містом Харковом і прагнуть розвивати цю співпрацю. На асамблеї зібралися делегації, які вперше приїхали до Харкова, і ті, які мають багаторічну історію взаємин з нашим містом. Проведення таких асамблей має потужний імпульс для продовження співпраці з містами-партнерами та її розвитку. Харків прагне набути європейський вигляд, розвиватися, перетворюватися та ставати більш комфортним для життя. У своєму вітальному слові представники делегацій висловили думку, що побратимські відносини дають можливість обмінюватися досвідом, удосконалювати управління містом, а проведений захід буде сприяти зміцненню звʼязків між містами-побратимами та партнерами. Зокрема, учасники асамблеї обговорили перспективи співпраці з Вишеградською четвіркою і роботу Асоціації міст-володарів Призу Європи. Харків стане першим містом, де буде відкрито офіційне постійне представництво асоціації. На асамблеї було підписано угоду про розвиток співпраці м. Харкова в сфері туризму з містом Астана (Казахстан). Документ передбачає навчання персоналу в сфері туризму, обмін студентами, фахівцями, проведення спільних заходів, розміщення соціальної реклами.

У складі делегації від університету на асамблеї були також проректор з наукової роботи Ю.Д. Бойчук та завідувачка центру міжнародного співробітництва і міжнародної освіти Л.С. Калашник.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.